שחרור פחדים

שחרור פחדים = שחזור גלגולים

כמוני אני מניח שלרובכם צמד המילים האלו מאוד מלחיץ ונשמע קצת לא מציאותי…

כן גם אני חשבתי כך, עד שנחשפתי ל"חיבור למודעות על" ע"י תקשורים אשר קיבלה לילה ברצסקי מההדרכה העליונה, שחזור גלגולים הוא אחד הכלים אשר תקבלו במהלך הלמידה ו/או אם תחליטו שרק בא לכם לפתור נושא שממש יושב עמוק אי שם.

לכולנו יש רגע שבו אנחנו סולדים מאדם מסוים או לחלופין ישר מתמגנטים לאדם כזה או אחר.

  • כמה פעמים אמרתם את המשפט "למה אני אף פעם לא לומד/ת?"
  • כמה פעמים הרגשתם קושי במערכת היחסים שלכם ואמרתם "אני לא יכול/ה איתו/ה וגם לא בלעדיו/ה. מה בכל זאת מחזיק אותנו יחד?"
  • האם יש לכם לפעמים תחושה של משיכה מסוימת, בלתי מוסברת, לאדם מסויים או במקביל, סלידה מפתיעה מאדם אחר?
  • האם יצא לכם לחלום בהקיץ ומצאתם עצמכם במקום אחר, בזמן אחר ובגוף אחר?

כחלק מהסרת פחדים יוכלו המטופלים או התלמידים לחבור אל רצונם, משאלת ליבם מתוך צורך מסוים ומתוך אותם כפות ידיים יוכלו לקבל את אותם איכויות אשר היו קיימות בהן בגלגול אחר הן לטוב והלן לרע ומתוך הכך נוכל לתקן ו/או ליצור את החוויה הדרושה לצורך הגשמת הרצון שלנו, סיום משבר בזוגיות/בעבודה או בכל תחום שאנו רק חושבים כי קיימת בו חסימה או חוסר הצלחה.

ע"י השיעור והשיטה נלמד להביט בכפות הידיים, משם תצא אלינו אותה סיטואציה אשר זקוקה לתיקון וזאת במקום להמשיך ולעבור שיעור דרך הקושי. לאחר שנמצא יחדיו את הקושי נהפוך אותו יחד לאתגר ונוכל לטפל בו ע"י התבוננות בסיטואציה אשר הייתה אי שם בגלגול אחר, ומיד לתקנה ולהשליך את הטוב שזה לגלגול זה.

שחזור גלגולים היא חוויה בפני עצמה לכל אלו שרוצים ובוחרים להתקדם אל עתיד טוב יותר ולא להישאר באנרגיה שלילית, או לוותר לעצמנו באימרות כגון: כמה ככה החיים שלי שחורים, אין לי טעם לחיים, גם ככה לא אצליח…

לכל המשפטים האלו ועוד יש פתרון, להתמודד ולקבל את הכלים ולבחור איך לצלוח את האתגר שעומד בפניכם וזאת ע"י חוויה בת כשעה.

אז אחרי שקצת הבנתם מהו שחזור גלגולים, נכון שבא לכם לחוות את החוויה המדהימה ולקפוץ ולהגשים את הייעוד שלכם, הן בזוגיות, בעסק, בפרנסה בבריאות או בהתמודדות עם פחדים של ילדיכם.

סגירת תפריט