טיפול בתת מודע​

רוב רובנו חווים קשיים במהלך חיי היום יום וכל אחד או אחת מאיתנו חווי זאת בתחום אחר. מי מאיתנו שואל את עצמו מדוע זה מגיע דווקא לי? הלוואי והייתי יכול/ה לשנות את המצב, איך אנחנו נמשכים לאנשים שפוגעים בנו בזוגיות, איך משכנו אל תוך חיינו את האנשים הלא נכונים… לכל השאלות האלו ועוד רבות שמטרידות את כולנו יש תשובה ובעיקר פתרון.

היופי בשיטת "חיבור למודעות על" שהדברים עובדים במיידי! ללא קמעות, ללא הוצאת עשרות אלפים, או חלילה כישופים וחיזוי העתיד… כל השינוי ותחושת השיפור המיידית תוך 24 שעות בדרך כלל מתחילה בטיפול כבן שעה אחת בו נזהה יחד את החסימה הן במודע ומשם אל התת מודע והכל תוך כדי עירנות מוחלטת ולא ע"י שיטות שאינכם מודעים להם.

נביט את אותו ושי, אל אותו רצון, אל אותו משאלת לב אשר לנו ומשם ניכנס לתהליך קצר שבו נוכל לזהות ולשנות את אותו מצב קיים למצב רצוי. כמובן שכל אדם תהליך הטיפול הוא אישי ועפ"י הקצב שלו – אני מבטיח לכם כי לאחר טיפול אחד תרגישו בשינוי ותדרשו לעוד…

השיטה דוגלת בלימוד התדרים בחמשת הרמות ובכך שכל אדם יוכל לעזור לשני, אין בשיטה זאת לשמור בקנאות לכל מטפל את הכלים לעצמו, נהפוכו יש להתמיר וללמד את הכלל ובכך להפוך את השיטה למוכרת ולהביא לקלות בחיינו.

שיטת הטיפול בתת מודע עובדת על תדרים אשר בו אני המטפל אקבל מסר עבורכם על אותה חסימה ואותו רצון אשר לכם ומכאן נוכל לעבוד יחדיו עם הכלים האנרגטיים הקיימים. אותה אנרגיה משפיעה מיידית על אותו מוח ועל אותו מודע.

חשוב לציין כי שיטת הטיפול אינה כוללת מגע אלא אך ורק על תדר אנרגטי אשר נשלח ע"י המטפל אל המטופלים ואלו ירגישו את התדר באותו הרגע ויוכלו להיות שותפים מלאים לתהליך ולא רק להיות נוכחים מבלי להבין מה קורה סביבם.

חוויה מובטחת עם אנרגיה מדהימה ובעיקר תחילת הדרך לאותו רצון אשר לכם לאותו יעד ומטרה ופיגוג אותו קושי אשר קיים בכל אחד ואחת מאיתנו.

סגירת תפריט