טיפול רגשי בילדים

כאבא ל2 ילדים בני 7 ו5 חוויתי על בשרי פחדים אשר הקשו אל חיי ילדיי ביום יום. מי מאיתנו כהורים שואלים את עצמנו אילו רק יכולנו להקל על ילדינו ולתת להם עתיד קל וטוב יותר.

מדובר על דפוסי התנהגות, על חוסר ריכוז והקשבה, השמנת יתר, דחייה חברתית, הצלחה בלימודים, התמודדות בתקופת ההתבגרות, פחד מבעלי חיים ובעיקר בעיות התנהגות. לא פעם חלקנו שאלנו אם הפתרון לתת לילד רטלין זה הפתרון הנכון?

ע"י חיבור למודעות על אני ניגש לדבר היקר לליבנו – ילדינו בשיחה אישית בה אני מזהה את אותה חסימה אשר מובילה לאותה תוצאה,ונותן למטופל לדבר על אותו קושי בחייו שגורם לו לאותה פעולה.  כל זאת בשילוב ההורה ורקע בסיסי ומידע שאקבל מכם.

לאחר שנבין את מקור החסימה נוריד את אותו תדר רלוונטי ונזהה על מה יושב אותו קושי ויחדיו נסיר אותו במודע ובתת מודע – תהליך אשר יביא שינוי כבר בטיפולים בראשונים.

בשיטה הילדים יקבלו תדר אנרגטי ללא כל מגע אלא ע"י אחד מהכלים האנרגטיים (קרן אור, קרן ריפוי וכו') הקיימים בשיטה. אותו תדר יביא שינוי בילד כבר בטיפול הראשון והרצון לעוד תו כדי השינוי.

אותו תדר אשר יוכל בילדים יביא את אותו שינוי אשר גם ההורה יבחין בו וגם הילד עצמו יוכל לראות את השינוי וללא תלות בכדורים/שיחות קבועות או כל דרך אחרת המוכרת כיום.

אשתף אתכם בטיפול אשר עשיתי לבתי בת ה7.

ביתי מאז גיל שנה וחצי בערך לא הייתה מסוגלת להתקרב לבעלי חיים בכלל ולכלבים בפרט. הפחד הגיע למצב שבו הייתה רואה כלב הייתה קופצת לכביש/בורחת לצד השני תוך כדי בכי עמוק.

באחד מערבי שישי לאחר שהחלטתי להביא כלב לבית, על מנת לעזור לה להתגבר על הפחד ולהראוצ לה בעצם שכלב הינה חייה ידידותית ועצם המחייה איתו תביא בה את ההבנה. אך טעיתי גם דבר זה לא עזר והגעתי למצב שהילדה לא רצתה להגיע אלי בימים שלי מתוך פחד מהכלב.

לאחר שלמדתי את שיטת חיבור למודעות על ישבתי עם בתי היקרה כחצי שעה ושאלתי אותה אם הייתה מוכנה לוותר על הפחד ואם הייתה רוצה ללטף את הכלב שלנו או ללכת ברחוב ללא פחד מחיות – יש חשיבות גבוהה לרצון הילדים ולכן ללא הרצון שלהם לא ניתן לטפל.

לאחר שהבנתי כי היא אכן רוצה בכך והפחד לא משרת אותה, הורדתי לילדה תדר שבו הורדתי את קרן פיגוג הפחד, ואותו "תקליט" אשר רץ בראשה בכל פעם שראתה בעל חיים או כלב הוחלף בחוויה נעימה, אשר מאפשרת לה להתקרב ואף ללטף. הטיפול נמשך כחצי שעה ולאחר מכן הלכה לישון.

למחרת בבוקר הילדה קמה וכאשר יצאנו לחצר מה שבדרך כלל לא היה קורה, מכוון שהיא הייתה נשארת בתוך הבית ומסתכלת מהחלון מתוך פחד, יצאה אחרי לחצר התיישבה לידי בספה כמובן שג'וני הכלב שלנו הסתובב חופשי הגיע לידי ואני ליטפתי אותו, הילדה ביקשה ללטף את הכלב….הייתי המום בעצמי מהשינוי שחל בה ופה קיבלתי הוכחה מדוייקת לחלוטין עד כמה השיטה הזת עובדת ובמיידי.

מאז הילדה מסתובבת ליד הכלב חופשי, מוציאה איתי לטיול ואף משחקת בחצר ללא כל פחד. כל זאת מטיפול בן חצי שעה!!! פשוט יצרתי לה חים חדשים וויתור על הקושי והפחד שלא שירת אותה.

כמובן שיש עוד דוגמאות רבות כולל ילד שעבר טיפול לאחר שהוריו ניסו הכל, על מנת להביא אותו לחדול מהאלימות בבית הספר, מאי היכולת לשבת ללמוד, מכך שהתעודה שלו הייתה איך נאמר שלילית לחלוטין. בטיפול אחד ולאחר שקיבלתי מסר כי כל ההתנהגות נובעת אך ורק מהפחד להיכשל הורדתי את אותה קרן אשר ראיתי לנכון ומאותו רגע נוצר תהליך של שינוי, כמובן שהיו מעידוץ פה ושם, אך לאחר כחצי שנה הילד חדל לחלוטין מאלימות כלפי הוריו וחבריו בבית הספר ואף התקדם משמעותית בלימודים והצליח להגיע לתעודה בממוצע של 70!!

אז לכן ההורים אם אתם מרגישים אבודים על ילדכם, ולפני שאתם קופצים לרטלין ואו כל כדור אחד, או שיטה שתגרום לכם להוציא כספים רבים, אני מזמין אתכם לשיחה בת שעה איתי עם או בלי הילדים ולהתחיל בשינוי!

סגירת תפריט