התמודדות עם פרידה מבן זוג

אז איך מתמודדים?

הסתגלות לשינויים מעולם לא הייתה דבר קל. התמודדות עם פרידה מבן זוג היא אחת החוויות הקשות והמכאיבות ביותר לחלקנו. בתקופה כזו צצות הרבה מחשבות על חיי משפחה וזוגיות, ואנו עלולים להיקלע למצב של דכדוך, ולחוסר ביטחון בתחום הרומנטי.

אז מה יכול לעזור? במצבים כאלו, אולי כדאי לתרגל שיטות להרגעת האני הפנימי, ולהשגת שלוות נפש. שיטות שנותנות כלים להתמודדות עם כאב הפרידה, בדרכים בונות, משקמות, מעצימות, ויצירתיות.

חשוב למלא את הזמן הפנוי בתחביבים, שיעזרו לנו לקבל סיפוק והרגשה טובה, ימלאו את החיינו בתוכן, ויסיחו את דעתנו ממה שקורה בחיינו האישיים.

איך להחזיר אקס?

כאשר בן הזוג מחליט לעזוב אותך, זו חוויה לא קלה בכלל. את עלולה להרגיש תחושות של אובדן ונטישה. האם ניתן להחזיר את הגלגל אחורנית, ולשנות את המצב?

על-מנת ליצור שינוי בחייך, את חייבת להתחיל לעבוד על עצמך – מהבחינה הפיזית, המנטלית, הרגשית והפיננסית. כדאי מאוד לאמץ אורך חיים בריא, הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית. אם אינך יודעת מה הם הגורמים בך שמפריעים לבן הזוג הקודם, ומה היו אותם אלמנטים באישיותך או באורך חייך שיצרו אצלו תחושות של דחייה ואי רצון להמשיך, זו לא בושה לשאול אותו! נסי ליזום שיחת נפש, שתברר את העניינים. נסי להגיע לרמות הכי גבוהות של פתיחות, וכנות לגבי טיב הקשר והציפיות ההדדיות – אולי זה מה שיפתח את ליבו של האקס כלפייך, יראה אותך באור שונה ואופטימי, ויגרום לו לשקול שוב את החלטתו.

פזיזות היא תכונה נפוצה, וכולנו עושים לפעמים החלטות בחיינו כפעולה אימפולסיבית, בלי לחשוב לעומק על ההשלכות העתידיות. גם תחושות כעס ומרמור עלולות להביא אותנו להחלטה שעלולה להתברר כטעות מרה. חשוב לתת לאקס את הזמן שלו לעכל את הדברים, ולחשוב מחדש על מערכת היחסים שלכם. הפעם, בעין רגועה ואובייקטיבית. אם את רואה שהרגשות נרגעו קמעה, והכעסים התרככו, אולי זה הזמן לפנות מחדש לאקס ולהציג לו את האני המחודש והמועצם שלך, בתקווה שהוא יבין מה הוא מפסיד. וכל זאת כמובן לאחר שהתחלת לעבוד עם עצמך ולהבין באמת מה את רוצה בחיים, מה האני הפנימי שלך רוצה וזאת מתוך הקלות והפשטות ולא מתול אותו קושי שהיה בעבר. את התכונות האלה ניתן ללמוד ולתרגל בדיוק כפי שמאמנים שירים ומחטבים את הגוף, כך נוכל לחטב את המוח וליצור את המציאות הנכונה בתוך חיינו.

איך להחזיר אקסית?

גם עזיבה של בת הזוג אינה דבר בלתי הפיך. באמצעות טיפול רגשי-תחושתי, תרכוש כלים שיסיעו לך לשפר את ביטחונך העצמי, את האטרקטיביות שלך בעיניי נשים, ויסייעו לך ללכוד מחדש את תשומת הלב של האישה שאהבתך אליה עוד לא פגה.

סגירת תפריט