בקצרה:

"לחשוב, לדבר ולעשות – את אותו הדבר בדיוק!"
"האמרה הנפוצה אין חכם כבעל ניסיון" – זאת הדרך הנכונה ביותר ליצור שינוי אצל האחר, לא רק לדבר, אלא לתת כלים משמעותיים לשינוי בחיים, הלכה למעשה. שינוי שבא מתוך האני הפנימי, מהקול הפנימי ומהתת מודע שלנו – בכל תחומי החיים.
לאחר שחוויתי בעצמי את פלאי השיטה "חיבור למודעות על" ואפשר לומר בכל תחומי החיים. הבנתי שייעודי הוא לטפל ולעזור לאחרים,לא מתוך הרצון והשאיפה להכנסה, אלא ממקום של התמרה, רצון לטפל וליצור שינוי בסובבים אותי
סביר להניח שאם הגעתם אלי אז נדרש שינוי קטן כגדול בחייכם.
מסוקרנים כיצד זה עובד? רוצים להרגיש שינוי?

מוזמנים כבר עכשיו לקחת יוזמה וליצור שינוי בחייכם.
השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם ללא עלות, לספר על קצה המזלג, לשמוע מעט ולהחליט האם הגיע הזמן לשינוי ולהתקדם בחייכם.

וקצת יותר למתעמקים

פחות אספר על לימודיי, התעודות והניסיון שיש לי להציע, אני בוחר לשתף אתכם בסיפורים מחיי, על מנת להבין מהו "חיבור למודעות על" ומדוע החלטתי לטפל ולעזור גם לכם.
אחרי שחוויתי לא מעט קשיים שהיום אני מבין שאלו היו אתגרים ומפה התחיל השינוי, הבנתי מהיכן מגיעות הטעויות של רובנו. כן גם אני חוויתי זוגיות שלא הייתה נכונה עבורי ומכאן גם לא מוצלחת, גם אני רציתי אהבה ואפילו "נשבר הלב", ואם זה לא מספיק אז גם נפילה כלכלית… לא מצאתי את עצמי הייתי על סף התהום, כאשר הרגשתי ששום סולם לא יכול לעזור לי… במקרה או שלא.. היום מבין שאין מקריות, הגעתי לשיעור ניסיון של "חיבור למודעות על" שיטה שנוסדה ע"י תקשורים של לילה ברזסקי.
הגעתי שבור, חסר אמונה, כועס, חסר אהבה ואי יכולת ליצור שינוי בחיי, הקושי כבש את כולי וכן לא האמנתי שאפשר לצאת ממנו, כמו רובנו.
לאחר השיעור הראשון שבו התחברתי אל האני הפנימי שבי – התחילו לרדת תובנות, התחלתי לראות את האור, אי אפשר להסביר את ההרגשה, הדף לא יכול להעביר רגשות ותחושות…ומכאן הסולם אל ההצלחות נפרש בפניי. אין לי ספק ולו לרגע שהשיטה והגישה של לילה היא זאת שהרימה וקידמה אותי בחיי למקומות הגבוהים ביותר מתוך האני הפנימי, מתוך עמוד השדרה והיכולת להתמודד עם קשיים שהתחלפו באתגרים- וכשאתם הופכים קושי לאתגר, ההצלחה היא רק עניין של זמן.
אז כן היום אני מצליח כלכלית, התקדמתי בתפקידי מפתח בחברת הפקות ותיירות, יוזם, משקיע ונותן את השירות הטוב ביותר- כזה אני.
מצאתי את שאהבה נפשי, ונמצא בזוגיות המאושרת בחיי מתוך מקום נקי של אהבה ללא תנאי ובעיקר ללא גבולות, כן כאילו חזרנו לגילאי ה16.

באחד מימי כיפור שאלתי מה הייעוד שלי – הרי אין יום מיוחד מזה בכדי להבין – ופה באה ההחלטה – ייעוד = טיפול, ולימוד השיטה והפצתה הלאה.
מכאן שלא עושה זאת למען התעשרות, אלא לאני הפנימי שבי – לעזור, לסייע, להביא ולהוביל שינוי בכם יחדיו!

קצת על השיטה

זוהי דרך אשר יוצרת שינוי חיים באמצעות תדרי האור, הריפוי של העידן החדש והמשלב מודעות והבנות עמוקות לאותם דפוסים שליליים שהתנהלנו דרכם המבוססים על פחד,ואגו שלילי ויושבים בתת -המודע.
אותם תדרי האור והריפוי יוצרים בנו תיקון מהשלילי אל החיובי ומטעינים אותנו דרך המואר לקחת את חיינו ב -אהבה,חמלה,אמונה,ביטחון ,קבלה ואחריות למעשינו מתוך המואר ולהביא עצמנו להגשמה ושלמות.
כיום אני לומד ברמה השנייה מתוך חמש רמות אצל מורתי הדגולה דורית רווה בדרך האור וככל שאני מעמיק ולומד ומלמד אני מגלה את יופי הבריאה מתגלם מול עיני והאושר מציף כמו גם הגשמה אישית מתוך המואר ונכון עבורי ועבור מטופליי. .
בטיפול ובלימוד תקבליו ארגז כלים מ"אנו האלוהים, קריון ומשפחתו, קונוס ירוק, קרן כוח, הגשמה עצמית, יצירת מציאות, אחדות ועוד כלים רבים…

אז לאחר שקראתם מעט על קצה המזלג מהיכן הגעתי ומה ממקומי היום – בטוח שגם אתם יכולים להיות במקום אחר בחייכם, מקום טוב יותר מתוך אהבה, אמונה, ויכולת שינוי ויצירת מציאות אחרת מהמקום בו אתם נמצאים היום.

זה הזמן לשנות!

מחכה לכם באהבה שלכם
ליאב ריבלין

סגירת תפריט